Skip to primary content : Skip to first level navigation : Skip to second level navigation : Skip to third level navigation (if available)

Yörünge Logo

Bilgi Teknolojileri Güvenliği

securityAslına bakarsak, kötü şeyler olabiliyor ve hatta şaşırtıcı sıklıkta oluyor. Ulusal Yüksek Teknoloji Suç Birimi'ne göre, işletmelerin üçte ikisinden fazlası son bir yıl içinde bir dizüstü bilgisayar kaybetmiş ya da bir virüs saldırısına maruz kalmıştır. Bir güvenlik ihlalinin maliyeti, araştırmalara göre, ortalama 30.000 $ civarıdır ve her beş olayların biri, bir haftadan daha uzun süreli aksamalara neden olmuştur.

Güvenliğin birinci kuralı her şeyi anlatıyor - ancak kimse başlarına kötü bir şey gelene dek, bunun olacağına inanmıyor.

Bilgisayarlarınızın güvenliğini sağlamak konusunda başarısız olursanız, bilgisayar korsanlarının özel dosyalarınıza erişim, kaynaklarınızı ele geçirme, web sitenize zarar verme, sisteminize virüs bulaştırma riskine açık davetiye vermiş olursunuz. Bu risklere karşı korunmak için, güvenlik için yapacağınız bir yatırım maliyeti, ister nakit para ister zaman maliyeti olsun, sizin için mantıklı bir güvenlik poliçesi olacaktır. Yörünge, bu tehditlerle mücadele etmek için çözümler sunacak uzmanlığa sahiptir.