Skip to primary content : Skip to first level navigation : Skip to second level navigation : Skip to third level navigation (if available)

Yörünge Logo

Yörünge Hakkında

Doğru bilişim çözümüne sahip olmak, öncelikli olarak işinize odaklanabilmek demektir.

Yorunge HakkindaYörünge; sektörünüzü, yaşadığınız zorlukları ve hedeflerinizi net olarak anladıktan sonra en uygun çözüm yolunu belirler.
Yaklaşımımız; projelendirmeden uygulamaya kadar her aşamada hedeflerinize odaklanmayı ve sorunlarınızı gidermeyi garanti eden proaktif bir danışmanlıktır.

Yörünge, yaklaşık 10 yıldır sizin gibi şirketlerle çalışmakta; müşterilerle temel değerler bütününe - teknik uzmanlık, verimlilik, nezaket ve hepsinden önce güvene - dayalı, güçlü ve uzun vadeli ilişkiler kurmaktadır. Değerlerimiz, işimizin en önemli parçasıdır; yaklaşımımız ve çözümlerimiz tamamen size odaklıdır.

Neden Yörünge?

Kişisel Odak

Müşteri hizmetlerinde mükemmellik için sürekli olarak çaba sarf etmekteyiz. Bu, 5 yılı aşkın süredir Yörünge ile çalışan müşterilerimizin sadakati ile görülebilmektedir.

Her müşterinin özel bir hesap yöneticisi ve özel bir teknik yöneticisi vardır. Tüm müşterilerimizin şirketlerine ait doğrudan e-posta adresi ve kontaktlarına ait telefon numaraları bulunmaktadır, bu şekilde gerektiğinde gerektiği kişi ile irtibata geçebilmeleri sağlanmaktadır.

Çalışanlarımız

İnsanlar en değerli kazancınız, aynı zamanda da potansiyel olarak en büyük yenilginizdir. Profesyonellik, uzmanlık ve hepsinden öte Yörünge personelinin özverisi, yolun her aşamasında sizin yanınızda yer alarak tamamen güvenilir ve vazgeçilmez bir sanal ekip üyesi olarak sizin için çalışacaktır.

Sorumluluk

Yörünge, her biri Hizmet Seviyesi Anlaşması tarafından muhafaza altına alınmış olan, müşterilerine verdiği vaatler konusunda tam sorumluluk üstlenmektedir.

Teslimat Zamanında Kalite Güvencesi

Müşterilerimiz üstlendiğimiz işten bütünüyle memnun kaldığı zaman fatura göndeririz ve memnun kalınmaması durumunda söz konusu hizmet iptal olur. Yönetilen hizmetler sözleşmesinde, her zaman tamamen risksiz üç aylık deneme süresi vardır.

Uzun Vadeli İlişkiler

Hedefimiz, her bir müşterimiz ile devamlı, karşılıklı yarar sağlayan ve uzun vadeli ilişkiler kurmaktır. Her müşteri farklıdır ve işi ne kadar iyi anlarsak, o ölçüde katkıda bulunabiliriz.

İş uygulamaları ve eğitim de dahil olmak üzere, Bilgi Teknolojileri hizmetlerinin bütününü sunuyoruz

Çoğu Bilgi Teknolojileri hizmet şirketleri, donanım ya da bilgisayar ağları ya da yazılım konusunda uzmanlaşmıştır, tüm Bilgi Teknolojileri sistemi üzerinde uzmanlaşmış şirketlere nadiren rastlanmaktadır. Tüm bunlara ek olarak, kapsamlı bir eğitim olanağımız da bulunmaktadır. Tek bir başvurunuz, tüm bu hizmetleri sizin için bir araya getiriyor.

Bizimle Görüşün

BT çözümü arıyorsanız, ya da sadece mevcut Bilgi Teknolojileri yatırımınızdan nasıl daha iyi yararlanabileceğinizi düşünüyorsanız, bizimle görüşün.