Skip to primary content : Skip to first level navigation : Skip to second level navigation : Skip to third level navigation (if available)

Yörünge Logo

Ağ Yönetimi

Ağ YönetimiGünümüzde IP Ağları, iş verimliliğinin ayrılmaz parçalarıdır; birçok kuruluş, müşteriler ve tedarikçiler ile ticaret yapmak için BT altyapılarına güvenmektedirler. Ağ sorunları performansı, güvenilirliği ve esnekliği etkiler; herhangi bir ticari başarı üzerinde ciddi etkisi olabilir.

Ağların optimize olmalarını sağlamak ve her zaman etkin bir şekilde çalışmalarını sağlamak, günümüzde herhangi bir işletme için hayati bir unsur ve BT departmanları için de bir mücadeledir. Teknolojiyi yakından takip etmek ağların güncel olduğundan emin olmak, sürekli bir mücadele haline gelebilir. Ayrıca, eklenen ses ve veri girdilerinin bir noktada birleşmesinden yararlanmak, bant genişliği gereksinimlerine ve ağ etkinliğine dayanmaktadır.

Birçok mevcut ağ, geleneksel kiralık hatlar ya da MPLS (Multi Protocol Label Switching) altyapısına dayalı olanlar, hala ulaşım, esneklik, güvenlilik, bant genişliği, uç uca yönetim, izleme konusundaki sınırlamaların sıkıntısını yaşamaktadır.

Ağ Yönetimi Hizmetlerinin bazıları: