Skip to primary content : Skip to first level navigation : Skip to second level navigation : Skip to third level navigation (if available)

Yörünge Logo

Tarihçe

Daha doğru kararlar, daha etkin stratejiler, daha hızlı ve kaliteli servisler, daha rekabetçi işletmeler, daha verimli kurumlar...
Başarıya giden yol "bilgi"nin ve bilişim teknolojilerinin etkin kullanımı ile mümkün. 10 yılı aşkın bilgi teknolojisi çözümleri ile müşterilerimizin hedeflerine ulaşmalarına katkıda bulunuyoruz.

Yörünge İletişim Hizmetleri 2000'li yıllarda büyüyen internet servisleri bakım,destek ve yönetim ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hizmet vermeye başladı. Bu dönemde ağırlıklı olarak transmisyon ve veri yönetimini güçlü iş ortakları ile satış ve servis hizmetleri verdi. Yazılım, donanım ve hizmet alanlarının tek çatı altına toplanması ile anahtar teslimi projeler ve sistem entegrasyon faaliyetlerine ağırlık vermeye başladı.

Kurulumundan bu yana müşterilerinin başarıları için değer sağlamak amacıyla uluslararası kalite standartlarında bilişim ürün ve hizmetleri üretmeyi misyon edinmiş, bilişim sektöründe, yurtiçinde ve yurtdışında doğru teknolojiler ile anahtar teslimi katma değerli çözümler sunan, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, yerli ve yabancı iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği, sektöründe bir dünya şirketi olmak amaçlı çalışmalarına yön vermiş lider firma olma misyonunu edinmektedir.