Skip to primary content : Skip to first level navigation : Skip to second level navigation : Skip to third level navigation (if available)

Yörünge Logo

Yönetilen Bilişim Servisleri

Managed Service SuccessTeknolojideki yeniliklerin hızı göz önüne alındığında, müşterilerin hepsinin kurum içinde başarılı bir organizasyonu çalıştırmak için gerekli tüm teknik kaynaklara sahip olmaları beklenemez. Bu nedenle Yörünge 10 yıldır yönetilen hizmetlerin kullanımına öncülük eden şirketlerden biridir.

Yörünge'nin Yönetilen Servisleri'nden Yararlanın

Yörünge'nin Yönetilen Servisler 'inin tümü, asıl önem taşıyan yönetime ait zamanı ve şirket kaynaklarını özgür kılarak, sizin gerçek işinize odaklanmanızı sağlar. Yörünge'nin Bilgi Teknolojileri Yönetilen Servisleri, sunucu, servis destek provizyonu, Bilgi Teknolojileri bakım ve uygulama yönetimi içerebilir.

Neyin kazanç sağladığını biliyorsunuz,
artık ona odaklanabilirsiniz.

Sahip olduğunuz bilgi teknolojileri, işiniz için önemlidir. Ancak, bu yatırımınızın korunması ve muhafaza edilmesi, oldukça kapsamlı vasıflar ve imkanlar gerektirir. Yörünge'nin KOBİ'lere yaklaşık 10 yıldır Yönetilen Servisler sunma deneyimi vardır. Çözümlerimiz, sürekli genişleyen bilişim ortamında, toplam bilgi işlemmaliyetlerini ve yönetim karmaşıklığı azaltmak üzere düzenlenmiştir.

Her iş, kendine özgüdür, tektir. Yönetilen Servisler çözümleri bu nedenle modülerdir. Kullanıcı ya da sunucularınız için ne zaman desteğe ihtiyacınız olsa, bizim çözümümüz, kaynaklarımızı ve hizmetlerimizi derhal harekete geçirerek en çok ihtiyaç duyduğunuz yere konumlandırmayı sağlamaktır. Çözümlerimiz modüler olduğu için de, nasıl isterseniz o şekilde geliştirebiliriz.

Yörünge'nin Yönetim Servisleri, bilgi teknolojilerine olan tipik, teknik destek yaklaşımdan çok farklı bir değer yaratmaktadır. Bunu da; düzenli olarak müşterilerin ortamını gözlem altında tutarak ve henüz başlangıç aşamasında olan problemlerin önüne geçerek, sorunları pürüz çıkarmadan, müşterinin işini etkilemeye fırsat vermeden ortadan kaldırarak yapmaktadır. Yörünge ihtiyacınız olan kaynakları sağlayabilir - hem personel hem de teknik olarak - doğru zaman ve yerde. Bilgi Teknolojileri Yönetilen Servislerimiz, elinizdeki denkleme daha fazla kontrol ve öngörülebilirlik getirerek stratejik olarak da desteklemektedir.