Skip to primary content : Skip to first level navigation : Skip to second level navigation : Skip to third level navigation (if available)

Yörünge Logo

İş Ortaklarımız

İş OrtaklarıYörünge'nin sektörde belli bir yeri olması, sürekli gelişmeye devam etmesi, tedarikçiler, üreticiler ve hizmet sağlayıcılar ile işbirliği yapması; müşterilerine yüksek kalitede çözümler ve derinlemesine ürün bilgisi sunmasına olanak sağlamaktadır.
Donanım ve teknoloji alanındaki kapsamlı tecrübemiz sayesinde, eğitimine ve deneyimine sahip olduğumuz, sadece denenmiş, test edilmiş ve en başarılı bulunmuş çözümleri sunuyoruz. Seçtiğimiz tüm tedarikçiler, hem teknik hem de operasyonel değerlendirmelerde kapsamlı testlere tabi tutulmuşlardır.

Tutarlı Performans

Bu ortaklıklar sayesinde, kendi teknik ve satış kadromuz ile söz konusu ortaklarımız arasında yakın bağlar kurarak, müşterilerimize tutarlı ve yüksek çapta hizmet sunabiliyoruz.
Odaklı yaklaşımımız ve personel eğitim biçimlerindeki sorumluluğumuz, bizi rakiplerimizden ayıran temek faktörlerden biridir. Yakın zamanda Microsoft Gold Partner olmak da dahil olmak üzere, farklı üreticilerden gelen akreditasyon programları aracılığıyla tanınmışlığımız kanıtlanmıştır.