Skip to primary content : Skip to first level navigation : Skip to second level navigation : Skip to third level navigation (if available)

Yörünge Logo

Dokümanlar

Yönetilen Servisler, BT Çözümleri ve Danışmanlığındaki kapsamlı tecrübemiz ile size ve işinize en uygun çözümleri sunmak ve gelişim sürecinizin bir parçası olmak için çalışıyoruz.

Aşagıda size uygun olabilecek örnek olay incelemeleri içeren dokümaları bulacaksınız.Buraya eklenmesini istediğiniz çalışmalar ve projeler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Not: Tüm PDF dosyaları tarayıcınızın yeni sekme veya pencere kısmında açılmaktadır.

Yönetilen Servisler

Teknolojideki yeniliklerin hızı göz önüne alındığında, müşterilerin hepsinin kurum içinde başarılı bir organizasyonu çalıştırmak için gerekli tüm teknik kaynaklara sahip olmaları beklenemez. Bu nedenle Yörünge 10 yıldır yönetilen hizmetlerin kullanımına öncülük eden şirketlerden biridir

Yönetilen Servisler.pdf

Kablosuz Ağlar

Geniş Alan Ağı'nın kullanılabileceği, birbirini gören binalarda. Kablosuz Ağ teknolojisi; masraflı kazı işlemleri, kiralık hatlar ve yol hakkı gibi sorunları olmadığı için, kablolu ağ teknolojisine oranla maliyeti daha azdır.

Kablosuz Ağlar.pdf (356 KB)