Skip to primary content : Skip to first level navigation : Skip to second level navigation : Skip to third level navigation (if available)

Yörünge Logo

Bilgi Teknolojileri Desteği

Yörünge olarak, Bilgi Teknolojileri sistemlerinizin işiniz için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Verimsiz ve yetersiz bir BT desteği, eldeki kaynakların hızla tüketilmesine neden olur; performansta düşüşe, işte zaman ve para kaybına yol açar. Bilgi Teknolojileri destek hizmetlerimiz İstanbul ilçelerine dayanmakla birlikte, ana şehire olduğu kadar, civar şehirlere de aynı hızda yanıt vermektedir.

Amacımız, size en kapsamlı bilişim desteğini, paranıza hak ettiği değeri veren bir maliyetle sağlamaktır - böylece siz de asıl ilgilenmeniz gerekenle ilgilenebilir, yani işinizin başına dönebilirsiniz.

İster bütünüyle yönetilen BT destek hizmeti olsun, ister kurum içi BT departmanınızı tamamlayıcı modüler BT destek paketi olsun, size en uygun BT destek paketini hazırlayacağız - ihtiyaçlarınızla birebir örtüşecek bir paket. İstanbul içinde de olsanız, civar şehirlerde de olsanız, BT destek paketlerimiz her koşulda ihtiyaçlarınıza olduğu kadar bütçenize de uygun olacaktır.

BT destek hizmetlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi için, aşağıdaki dokümanları bilgisayarınıza yükleyebilir ya da BT desteği ihtiyaçlarınızı görüşmek için hemen bugün bizi arayabilirsiniz.

BT Destek