Skip to primary content : Skip to first level navigation : Skip to second level navigation : Skip to third level navigation (if available)

Yörünge Logo

Yönetilen Servislerin Avantajları

Yönetilen ServislerinBir Aylık Fatura

Öngörülebilir gelire dayalı bir hizmet modelinin kullanımı, pek çok firmayı asiste ederek finansal karışıklığı azaltır.
İşletme genelinde öngörülebilir teknoloji harcamaları; bütçelemeye yardımcı olur, kestirilebilir ve hesabı verilebilir yatırım getirisi elde ettirerek mali başarının ölçüsünü artırır.

Sorumluluk

Sıkı maliyet kontrolü ve netlik yatırım getirisini artırır. İyi belirlenmiş SLA (Service Level Agreement)'a dayalı performans ölçütleri, kurum içi BT yöneticinize ve ekiplerine gönül rahatlığı ile çalışma garantisi verir.

Tedarikçi Desteği

Tüm BT ihtiyaçlarınız için bize tek bir başvurunuz, yönetim karmaşıklığını büyük ölçüde azaltacaktır. Yörünge'de her müşterinin kendi müşteri yöneticisi ve özel bir teknik yöneticisi vardır. BT altyapınız bizim kontrolümüz altında olduğu sürece, çoğu zaman birden fazla tedarikçi ile çalışmanın getirdiği sorunlar gibi sistem içi uyum sorunları patlak vermeyecek, birisini suçlayacak sıkıntılar yaşanmayacaktır.

Maliyet Tasarrufu

Kurum içinde işi bir bilene yaptırmak yerine dış kaynaklardan yararlanmak, önemli ölçüde maliyet tasarrufu sağlar.
Ayrıca kendi BT'nize sahip olmak yerine bu hizmeti dışarıdan alırsanız, vergi avantajları da sağlarsınız; işletme harcamaları yerine sermaye harcamaları yapmış olursunuz.

Düşük İstihdam Riskleri

BT yönetiminizi Yörünge'ye teslim ettiğiniz zaman, artık tatil masrafı ve hastalık sigortası gibi dertleriniz kalmayacak. BT ekibinizi son teknolojiler hakkında güncel tutmanın önemli bir parçası olan, fahiş fiyattaki eğitim masraflarınız da olmayacak. Bunların yerine, güvenilir ve saygın bir teknoloji ortağı ile, otomatikman geniş bir çözüm yelpazesi ve ürün paketine erişim imkanına sahip olacaksınız.

Kolay Yönetim

Biz Yörünge olarak, donanım ve yazılım, kurulum ve destek ile ilgili her işi tüm yönleriyle üstlenerek, sizin asıl işlerinize odaklanmanıza olanak sağlarız. Yörünge'nin bu görevleri devralmasına izin verirseniz, son derece değerli olan yönetim zamanı ve şirket kaynakları size kalır.