Skip to primary content : Skip to first level navigation : Skip to second level navigation : Skip to third level navigation (if available)

Yörünge Logo

Geniş Alan Ağları (WAN)

Geniş Alan Ağı (WAN), bir araya gelen bir dizi LAN'dan oluşur. Genellikle WAN, farklı coğrafi konumlarda bulunan LAN'ları birbirine bağlamak için kullanılır.

Servislerimiz

Tasarım ve Uygulama

Yörünge'nin Geniş Alan Ağı teklifi, hem Internet hem de noktadan noktaya bağlantıların kesilmesine engel olmak ve performansı artırmak için tasarlanmış çok çeşitli ürün ve hizmetleri kapsamaktadır. Yörünge'de; uçtan uca VPN'ler (Sanal Özel Ağ), uzaktan erişim, bant genişliği hızlandırması ve trafik yönetiminin yanı sıra firewall gibi güvenlik teknolojileri sunulmaktadır.

Arıza Giderme ve Ağ Trafiği Analizi

Birçok mevcut ağ; erişim sınırlamaları, esneklik, güvenlik, bant genişliği, uçtan uca yönetim ve izleme gibi konularda sıkıntı çekiyor olabilir. Penetrasyon Testi içeren ağ analiz hizmetimiz, güvenlik açığı ya da performans sorunları olan alanları belirleyecektir. Çoğu durumda sorun giderme ve trafik analizi, sistem kullanımı üzerinde minimum etkiyle hatta bazen hiçbir etkisi olmadan yapılabilir.